Sypialnia to miejsce odpoczynku i regeneracji. Dlatego ważne jest to, aby wypoczynek w takim miejscu był przyjemny i wygodny. Istotnym momentem w trakcie aranżacji sypialni jest wybór odpowiedniego łóżka! Musi ono być wygodne oraz idealnie komponować się z wnętrzem.

Dlaczego warto wybrać łóżko tapicerowane?

Łóżka tapicerowane z roku na rok zyskują na popularności. Spowodowane jest to bogatą ofertą tkanin i niezwykłemu designowi. Dzięki temu jesteśmy w stanie kolorystycznie dopasować kolor tkaniny do wnętrza swojej sypialni.

Dla tapicerowanych łóżek charakterystyczny jest zagłówek, który często pikowany jest guzikami tapicerskimi lub kryształami.

Łóżka tapicerowane wyróżnia szeroka gama kolorystyczna tkanin oraz faktura materiałów. Dzięki temu można stworzyć indywidualny projekt łóżka tapicerowanego, który w stu procentach będzie zaprojektowany przez Ciebie! Do najpopularniejszych tkanin wykorzystywanych do łóżek tapicerowanych należy welur, materiał z delikatnym włosiem, ekoskóra oraz plecionki posiadają różną grubość splotu.

Tego typu łóżka są bezpieczne, w szczególności, kiedy w domu mieszkają małe dzieci, które często podczas zabaw mogą zrobić sobie krzywdę, uderzając o drewniane kanty łóżka. W tej sytuacji mamy do czynienia z miękkimi elementami, które uchronią dziecko przed niechcianym wypadkiem.

Zaletą łóżek tapicerowanych jest również ich aranżacja we wnętrzu. Dzięki uniwersalnemu stylowi oraz możliwości doboru materiału łóżko pasuje do każdego wnętrz. Dlatego nie musimy również martwić się o zmianę łóżka, w momencie, kiedy zaplanujemy mały remont w sypialni. Prosty model łóżka z tapicerką to idealny wybór, który będzie pasował do wszystkich Twoich kreatywnych aranżacji.

Tapicerowane łóżko do sypialni na zamówienie!

Marzysz o tapicerowanym łóżku do sypialni, które będzie Twoim indywidualnym projektem? Happy Meble zrealizuje dla Ciebie niepowtarzalne łóżko, które zachwyci Cię wyglądem oraz zapewni komfort użytkowania!