O HappyMeble

Jesteśmy rodzinną firmą ze 100% polskim kapitałem. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży meblowej pozwala nam zrozumieć potrzeby klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. W 2018 roku pojawiliśmy się na polskim rynku z marką Happy Meble. Jest to marka, która łączy w sobie wysoką jakość wykonania z eleganckim i nowoczesnym designem, który doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Tworzymy meble funkcjonalne, wygodne i piękne, dbamy o każdy najmniejszy szczegół, byście codziennie mogli korzystać z ich komfortu w rodzinnym gronie.

OFERTA MEBLI

W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju meble tapicerowane.

Sofy i narożniki w gotowych konfiguracjach, systemy modułowe, dające nieograniczone możliwości aranżacyjne a także komfortowe fotele oraz różnorodne dodatki, takie jak poduszki dekoracyjne, pufy i tapicerowane panele ścienne.

Możliwość wyboru układu mebla, jego funkcji, wykończenia i rodzaju tapicerki sprawia, że zestawy wypoczynkowe nadadzą każdemu wnętrzu indywidualny charakter i klasę.

Ponadto możecie u nas znaleźć łóżka z pięknym, tapicerowanym wezgłowiem w różnych odsłonach.

 

 

ZESPÓŁ HappyMeble

Wierzymy, że prawdziwa siła firmy tkwi w zespole. Zatrudniamy ponad 30 wykwalifikowanych pracowników – wielu z nich współpracuje z nami od lat.

Dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu możemy oferować Wam najlepsze rozwiązania oraz, przede wszystkim, meble na najwyższym poziomie, dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Wspólnie tworzymy kolekcje mebli, które od lat uprzyjemniają wypoczynek w Waszych domach.

DOSTAWA I GWARANCJA

  • Na terenie całego kraju gwarantujemy transport całkowicie za darmo.
  • Oferujemy również usługę wniesienia mebli lub pomoc we wniesieniu.
  • Wszystkie produkowane przez nas meble objęte są 2 letnią gwarancją.
  • Dzięki naszemu serwisowi zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.