Narożnik to punkt centralny każdego salonu - musi być nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny, pasujący do stylu i rozmiaru pomieszczenia. Prezentujemy trzy narożniki z kolekcji Happy Meble, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru sofy do salonu: Zumi, Avanti i Samoa!

Zumi - uniwersalny narożnik do każdego salonu

Zumi to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś uniwersalnego, pasującego zarówno do małych salonów, jak i pokojów nastolatków. Jego nowoczesny design sprawia, że doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi wnętrzami.

Co sprawia, że Zumi wyróżnia się spośród innych narożników? Przede wszystkim jego funkcjonalność. Oprócz funkcji spania, posiada również pojemnik na pościel, dzięki czemu w łatwy sposób można przechowywać wszystkie potrzebne rzeczy. Dodatkowo, trzy poduszki z delikatnym przeszyciem, mocowane na rzepy, nie tylko dodają uroku kanapie, ale również po ściągnięciu tworzą dużą powierzchnię spania, przy zachowaniu niedużych wymiarów.

Zumi może występować jako samodzielny mebel, ale równie dobrze będzie się prezentował w towarzystwie fotela z tej samej kolekcji. Dostępny jest w różnych obiciach - zarówno ze skóry, jak i z tkaniny, dając możliwość dopasowania go do różnych preferencji. 

Avanti Modułowe - wielofunkcyjny mebel

Avanti Modułowe to propozycja dla tych, którzy cenią sobie elastyczność i możliwość dopasowania mebla do swoich potrzeb. Ten wielofunkcyjny narożnik można dowolnie konfigurować, by idealnie pasował zarówno wyglądem, jak i funkcjami do naszej przestrzeni.

Co wyróżnia Avanti? Po pierwsze, jego wygoda i elegancja. Ruchome zagłówki, duży pojemnik na pościel oraz funkcja spania sprawiają, że ten mebel idealnie sprawdzi się w salonie, będąc zarazem doskonałym miejscem do przenocowania niespodziewanych gości.

Dodatkowo, dostępne są dodatki, takie jak: barek z drewnianym blatem, fotel z funkcją relaksu czy duży puf ze schowkiem, by jeszcze bardziej dostosować mebel do naszych potrzeb.

Avanti dostępne jest w różnych obiciach, zarówno skórzanych, jak i z tkaniny, dając szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych.

Samoa - klasyczna sofa w nowoczesnym wydaniu

Samoa to propozycja dla miłośników nowoczesnej klasyki. Ta kolekcja doskonale wpasuje się zarówno do średnich, jak i dużych salonów, niezależnie od ich stylu.

Co wyróżnia narożnik z kolekcji Samoa? Ich miękkość i przytulność, dzięki między innymi silikonowym wypełnieniem poduszek oparciowych. To zapewnia nie tylko przyjemny wypoczynek, ale miejsce spotkań dla całej rodziny.

Narożnik i sofy wyposażone są w funkcję spania oraz pojemnik na pościel, dzięki czemu pozwala to przechowywać wszystkie potrzebne rzeczy w łatwy i dyskretny sposób. Dodatkowo, opcjonalnie dostępne są wyjmowane zagłówki, które można przełożyć za dowolne oparcie, dając jeszcze większą swobodę w aranżacji.